Wyszukiwarka
Masz pytanie?

O firmie

Nasza firma mieci sie w Szczecinie na ul .Staszica 1 , ktora zajmuje sie sprzedaza i propagowaniem naturalnych preparatow leczniczych. W naszej ofercie znajda Panstwo nie tylko ziola ale rowniez suplementy, soki, syropy, nalewki, ziola do kapieli ,masci, kremy i wiele innych zdrowych produktow.

Owocna współpraca z wieloma producentami pozwala nam zaoferować Państwu produkty po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Posiadamy bogatą i systematycznie poszerzająca się ofertę, odpowiadając w ten sposób  na rosnące zainteresowania  naszych klientów. 

Tylko takie zioła są w stanie pomóc zwalczać choroby , wspomagać organizm, poprawiaja trawienie, a takze przydatne w leczeniu schorzen . Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. 

Dlatego zapraszamy serdecznie Panstwa do odwiedzenia naszego sklepu. Sklep czynny od pn-pt 9.30-16.30, soboty od 10-14.30.  Niedziele nieczynne.

Dane do przelewu:

Ziolowy kacik

ul. Staszica 1

71-515 Szczecin

mbank :77 1140 2004 0000 3402 8237 0631

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz