Wyszukiwarka
Masz pytanie?

P-5-P Swanson

Cena:30.00PLN
Netto:24.39PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Swanson 60 kapsułek

Swanson® P-5-P to suplement diety o wysokiej zawartości witaminy B6 opracowany z myślą o uzupełnieniu codziennej diety osób dorosłych. Każda kapsułka żelatynowa zawiera 20 mg witaminy B6 w postaci pirydoksalo-5-fosforanu.

 

Co to jest P-5-P i jakie funkcje pełni?

P-5-P to skrót od aktywnej formy chemicznej witaminy B6, czyli pirydoksalo-5-fosforanu (ang. pyridoxal-5-phosphate). Związek ten jest nazywany enzymatyczną witaminą B6, gdyż pełni m.in. funkcję koenzymu.

Witamina B6 jest potrzebna w organizmie do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, jak również metabolizmu białka i glikogenu na prawidłowym poziomie. Związek ten pomaga również w prawidłowej syntezie cysteiny i metabolizmie homocysteiny. Dodatkowo witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Jednocześnie witamina B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, przyczyniając się przy tym do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Witamina B6 jest także potrzebna do regulacji aktywności hormonalnej.

Swanson® Witamina B6 20 mg (P-5-P) to tylko 1 kapsułka o wysokiej zawartości witaminy B6 dziennie. Opakowanie 60 sztuk pozwoli na dwa miesiące codziennej suplementacji

 

Składniki:

Witamina B-6, brązowa mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancje przeciwzbrylające: sole wapniowe kwasów tłuszczowych.

Sposób użycia:

1 kapsułka dziennie.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: