Wyszukiwarka
Masz pytanie?

ortosyfon

Cena:9.80PLN
Netto:7.97PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Ortosyfon 100g

 

Producent: Rafex

Właściwości: 

  1. Wspomaganie układu moczowego: Ortosyfon zawiera składniki, które mogą działać jako naturalne diuretyki, co może wspomagać proces usuwania toksyn z organizmu przez układ moczowy.

  2. Łagodzenie stanów zapalnych: Związki zawarte w ortosyfonie mogą wykazywać działanie przeciwzapalne, co może być korzystne dla osób cierpiących na stany zapalne, takie jak zapalenie stawów czy choroby dróg moczowych.

  3. Wspieranie funkcji wątroby: Niektóre badania sugerują, że ekstrakty z ortosyfonu mogą korzystnie wpływać na funkcje wątroby i wspierać jej zdrowie.

  4. Obniżanie poziomu glukozy we krwi: Niektóre badania sugerują, że ortosyfon może mieć korzystny wpływ na poziom glukozy we krwi u osób z cukrzycą.

 

 

Przeciwwskazania: Nie stosować przy obrzękach spowodowanych ograniczeniem czynności serca i/lub nerek.

Środki ostrożności związane ze stosowaniem:W przypadku stwierdzenia kamieni nerkowych stosowanie naparu należy skonsultować z lekarzem.

Ciąża i laktacja:Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania podczas ciąży i karmienia piersią.

Droga podania i sposób użycia:Do stosowania doustnego w postaci naparu.

1 łyżeczkę ziela (2-3g)zalać 3/4 szklanki wrzącej wody (150ml),pozostawić pod przykryciem 15min.Przecedzić.Tak przygotowany napar pić 2-3razy dziennie.Dawka jednorazowa :napar z 2-3g liścia ortosyfonu i ok.150ml wody.Dawka dobowa napar z 6-12g liścia ortosyfonu.Podczas stosowania produktu zalecane jest przyjmowanie dużej ilości płynów.

 Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono przy stosowaniu się do zalecanych środków ostrożności związanych ze stosowaniem. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i poinformować o nich lekarza.

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: