Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Opopanax chironium

Stara cena:27.30PLN *
Cena:23.00PLN
Netto:18.70PLN(Vat 23%)
*Cena przed promocją
Najniższa cena z 30 dni :23.00PLN
Towar niedostępny

Opopanax chironium 100g

Producent: Rafex

 

Właściwości: OPOPONAX, OPOPANAX – nazywany również słodką mirrą, pozyskiwany jest z śródziemnomorskich krzewinek z gatunku Opopanax chironium. Sok/żywicę uzyskuje się poprzez suszenie na słońcu łodyg roślin bądź – szybciej – poprzez destylację parową.

Opopanax chironium ma wiele właściwości leczniczych i jest używany w medycynie naturalnej. Oto niektóre z nich:

  1. Przeciwzapalne działanie - Opopanax chironium zawiera związki o działaniu przeciwzapalnym, które mogą pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych w organizmie.

  2. Łagodzenie bólu - Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne, opopanax chironium może pomóc w łagodzeniu bólu, na przykład w przypadku bólu mięśniowego lub reumatycznego.

  3. Wspomaganie trawienia - Opopanax chironium może działać jako środek uspokajający na układ trawienny i pomóc w łagodzeniu dolegliwości żołądkowych, takich jak niestrawność, wzdęcia i bóle brzucha.

  4. Właściwości antybakteryjne - Niektóre badania sugerują, że opopanax chironium może mieć właściwości antybakteryjne i pomóc w zwalczaniu niektórych chorób zakaźnych.

  5. Właściwości przeciwgrzybicze - Opopanax chironium może być stosowany jako naturalny środek przeciwgrzybiczy, zwłaszcza w leczeniu infekcji skóry i paznokci.

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: