Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Maść z liści laurowych

Cena:42.00PLN
Netto:34.15PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Maść z liści laurowych 150 ml

Producent: Farm vix 

 

Maść z liści laurowych ma wiele właściwości zdrowotnych. Oto niektóre z nich:

  1. Przeciwbakteryjna i przeciwgrzybicza: Maść z liści laurowych może być stosowana do leczenia infekcji skóry spowodowanych przez bakterie lub grzyby. Olej eteryczny z liści laurowych zawiera związki, które hamują wzrost i rozwój patogenów.

  2. Przeciwzapalna: Stosowanie maści z liści laurowych na skórę może pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego. Związki zawarte w liściach laurowych mają właściwości przeciwzapalne i mogą złagodzić objawy zapalenia skóry.

  3. Łagodzące bóle mięśniowe: Maść z liści laurowych może być używana do masażu mięśni w celu złagodzenia bólu i napięcia mięśniowego. Działa to dzięki właściwościom rozgrzewającym i przeciwbólowym liści laurowych.

  4. Uspokajające: Aromat liści laurowych może działać uspokajająco i relaksująco. Stosowanie maści z tym składnikiem może być korzystne w przypadku napięcia nerwowego, drażliwości lub trudności z zasypianiem.

  5. Przyspieszanie gojenia ran: Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym i przeciwzapalnym maść z liści laurowych może przyspieszać gojenie się ran i owrzodzeń.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: