Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Liść orzecha włoskiego

Cena:9.00PLN
Netto:7.32PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Liść orzecha włoskiego 100g

 

Producent: Rafex

Właściwości:  Liście orzecha włoskiego stosowane są w zielarstwie pomocniczo w schorzeniach skóry. Zaobserwowano, że wywary z liści orzecha korzystnie wpływają na gojenie się powierzchniowych stanów zapalnych skóry. Działają ściągająco i przeciwzapalnie, a także mogą być stosowane w celu zmniejszenia potliwości dłoni i stóp. Odwary z liści orzecha włoskiego pomagają zwalczać drobnoustroje, można stosować je pomocniczo w trądziku.

 

Liście orzecha włoskiego mają działanie przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe, działają ściągająco. Są polecane w przypadku trudno gojących się ran. Stosować je można zarówno doustnie, jak i na skórę. Stosując je na skórę działają:

  • przeciwłupieżowo
  • łagodząco na zmiany skórne, także na stan zapalny rozwijający się na skórze,
  • wspomagająco w leczeniu grzybicy skóry,
  • pogłębiają piękny brązowy kolor włosów, jeśli zdecydujemy się robić płukanki z liści orzecha włoskiego.

Warto także dodać, że liście orzecha włoskiego usprawniają funkcjonowanie jelit, pomagając pozbyć się ewentualnych pasożytów z przewodu pokarmowego.

 

Sposób użycia:

Zalać 2 łyżki pokruszonych i ususzonych liści orzecha włoskiego wrzątkiem i pozostawić pod przykryciem na 20 minut. W celu przygotowania odwaru z liści orzecha włoskiego należy 3 łyżki suszu gotować w litrze wody przez 10 minut.

 

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: