Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Lecytyna soul farm

Cena:25.00PLN
Netto:20.33PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Lecytyna soul farm 60 tabletek

 

LECYTYNA

Suplement diety

Właściwości: 

Lecytyna, znana również jako lecytyna sojowa, to naturalny emulgator i składnik odżywczy, który występuje w wielu organizmach, w tym w roślinach i zwierzętach. Jest to mieszanka fosfolipidów, w której dominuje fosfatydylocholina.

Lecytyna ma wiele zastosowań w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. W przemyśle spożywczym jest często stosowana jako emulgator, który pomaga w utrzymaniu stabilności mieszanin wodno-tłuszczowych. Może być również dodawana do produktów spożywczych jako składnik odżywczy, ponieważ fosfatydylocholina, główny składnik lecytyny, jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

W medycynie lecytyna jest czasami stosowana jako suplement diety. Wierzy się, że może wspierać zdrowie mózgu, wpływać na metabolizm tłuszczów i wspomagać trawienie.

 

 

Bez GMO

Masa netto: 42 g

Masa kapsułki: 550 mg

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Składniki: Ekstrakt z nasion soji (fosfolipidy 98%, fosfatydylocholina 20%), kapsułka pullulan

Kraj produkcji: Polska

Informacja dla alergików: Możliwa obecność orzechów, sezamu i zbóż zawierających gluten.

Zalecane dzienne spożycia: Stosować 2 kapsułki dziennie, obficie popijając wodą.

Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): Ekstrakt z nasion soji 1100 mg.

Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób

niedostępny dla dzieci. 

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresiekarmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik)zróżnicowanej diety. 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: