Wyszukiwarka
Masz pytanie?

L- citrulline

Cena:20.00PLN
Netto:16.26PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

L-citrulline 60 kapsułek 

 

Producent: Progress Labs

Cytrulina (L-cytrulina) jest aminokwasem stosowanym w celu poprawy osiągnięć sportowych, jak również w leczeniu takich dolegliwości jak: demencja, osłabienie mięśni, zmęczenie. Cytrulinę wykorzystuje się do leczenia chorób serca, anemii sierpowatej, nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy.

 

Cytrulina jako suplement zmniejsza poziom bólu mięśniowego, zmęczenia oraz zwiększa wytrzymałość podczas wykonywania wysiłku fizycznego. Substancja ta bierze udział w tworzeniu argininy, która prowadzi do powstania tlenku azotu (NO). Ten z kolei wpływa m.in. na pojawienie się hipertrofii mięśniowej (pompy mięśniowej), która powoduje zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie.

Cytrulina uczestniczy w procesie cyklu mocznikowego. Cykl ten jest bardzo ważny dla organizmu człowieka, gdyż prowadzi do neutralizacji i detoksykacji szkodliwego amoniaku. Związek ten jest ubocznym produktem transformacji aminokwasów. Dodatkowo L-cytrulina prowadzi do podwyższenia współczynnika pH w naszym ustroju, a to prowadzi do zmniejszenia ilość kwasu mlekowego. Jak wiadomo, substancja ta przyczynia się do powstawania tzw. "zakwasów".

 

 

Sposób użycia: 1 kapsułka jeden raz dziennie

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: