Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Kora sosny

Cena:33.00PLN
Netto:26.83PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Kora sosny 40 kapsułek Firmy Medica herbs

 

Kora sosny nadmorskiej (Pinus pinaster) wspiera właściwe funkcjonowanie naczyń krwionośnych (żył, tętnic), wspomagając tym samym prawidłowe działanie układu krążenia. Sprzyja również odpowiedniemu funkcjonowaniu układu oddechowego. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, wspiera prawidłową ochronę przed wolnymi rodnikami m.in. komórek oczu, skóry i stawów.

Kora sosny ma wiele różnych właściwości, zarówno zdrowotnych, jak i praktycznych. Oto kilka z nich:

  1. Źródło przeciwutleniaczy: Kora sosny zawiera wiele naturalnych przeciwutleniaczy, takich jak flawonoidy, które pomagają w zwalczaniu szkodliwych wolnych rodników w organizmie. Przeciwutleniacze są ważne dla utrzymania zdrowia i zapobiegania chorobom.

  2. Przeciwzapalne działanie: Kora sosny wykazuje właściwości przeciwzapalne, co oznacza, że może pomagać w redukcji stanów zapalnych w organizmie. Substancje zawarte w korze sosny mogą mieć korzystny wpływ na układ odpornościowy i stan zapalny.

  3. Wspomaganie układu krążenia: Ekstrakt z kory sosny jest stosowany jako suplement diety w celu wspierania zdrowego układu krążenia. Badania sugerują, że korzystne składniki zawarte w korze sosny mogą pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, co przyczynia się do ogólnego zdrowia serca i naczyń krwionośnych.

  4. Lecznicze właściwości przeciwbakteryjne: Niektóre badania sugerują, że kora sosny może mieć właściwości przeciwbakteryjne, co oznacza, że może pomagać w zwalczaniu różnych rodzajów bakterii. Może być stosowana zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, aby wspomagać zdrowie.

  5. Zastosowanie w kosmetyce: Ekstrakt z kory sosny jest często stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Jest dodawany do wielu produktów do pielęgnacji skóry, takich jak kremy, mydła czy toniki, aby wspomagać zdrowie skóry i zwalczać oznaki starzenia.

 

Zawartość: 40 kapsułek.

Dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.

Producent: Medica Herbs

Składniki: (w przeliczeniu na zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia – 1 kapsułka): wyciąg z kory Pinus pinaster 600 mg (390 mg oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC)); żelatyna (kapsułka).

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: