Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Herbatka ziołowa na spokój

Cena:16.00PLN
Netto:13.01PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Herbatla ziołowa na spokój

Producent: Ziółko

 

Skladniki : liśc melisy, owoc głogu, kwiatostan rumianku, kwiat lawendy, korzeń kozłka, kwiat głogu.

 

  1. Liść melisy (Melissa officinalis): Melisa jest znana ze swojego działania uspokajającego i może pomagać w łagodzeniu stresu i napięcia. Jest czasem stosowana jako środek wspomagający sen i w leczeniu objawów lżejszych zaburzeń trawiennych.

  2. Owoc głogu (Crataegus): Owoc głogu jest często stosowany w tradycyjnej medycynie ludowej jako środek wspomagający serce i układ krążenia. Może pomagać w obniżeniu ciśnienia krwi i poprawieniu wydolności serca.

  3. Kwiatostan rumianku (Matricaria chamomilla): Rumianek ma właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Jest często używany w leczeniu stanów zapalnych skóry, podrażnień oczu oraz do łagodzenia problemów trawiennych.

  4. Kwiat lawendy (Lavandula angustifolia): Lawenda jest znana ze swojego relaksującego aromatu i właściwości uspokajających. Olejek lawendowy jest często używany do aromaterapii w celu redukcji stresu i poprawienia snu.

  5. Korzeń kozłka (Valeriana officinalis): Kozłek jest stosowany jako naturalny środek nasenny i uspokajający. Pomaga w łagodzeniu bezsenności i napięcia nerwowego.

  6. Ziele dziurawca (Hypericum perforatum): Dziurawiec jest wykorzystywany w leczeniu łagodnej do umiarkowanej depresji i stanów lękowych. Ma właściwości antydepresyjne i przeciwlękowe.

  7. Kwiat głogu (Crataegus): Oprócz owoców, kwiaty głogu także mogą mieć korzystny wpływ na serce i układ krążenia. Mogą pomóc w regulacji rytmu serca i obniżeniu ciśnienia krwi.

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: