Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Herbatka fix żylaczek

Cena:15.00PLN
Netto:12.20PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Herbatka fix żylaczek  suplement diety  20 sztuk

 

Producent: Herbapol w Krakowie 

 

 Produkt stanowi idealnie dobraną kompozycję ziół z Kasztanowca, borówka czernica , rumianek, rdest ptasi, skrzyp , aronia, trawa cytrynowa.

 

Właściwości ziół:

  1. Rdest ptasi (Polygonum aviculare): Ziele rdestu ptasiego zawiera substancje takie jak flawonoidy i kwasy organiczne. Tradycyjnie stosowany jest jako środek moczopędny i przeciwzapalny. Może być używany w leczeniu dolegliwości układu moczowego i skórnych stanów zapalnych.

  2. Rumianek (Chamomilla recutita): Koszyczek rumianku zawiera olejki eteryczne, flawonoidy i glikozydy. Ma właściwości przeciwzapalne, łagodzące i uspokajające. Stosowany jest w przypadku dolegliwości żołądkowych, problemów ze skórą, a także jako środek uspokajający i wspomagający sen.

  3. Skrzyp (Equisetum arvense): Ziele skrzypu zawiera krzemionkę, sole mineralne i flawonoidy. Jest często używany jako środek wzmacniający włosy, skórę i paznokcie, a także wspomagający leczenie stanów zapalnych układu moczowego i kamieni nerkowych.

  4. Aronia (Aronia melanocarpa): Owoce aronii zawierają antocyjany, witaminę C, kwasy organiczne i minerały. Mają działanie przeciwutleniające i wzmacniające odporność organizmu, pomagają w walce z wolnymi rodnikami i wspierają zdrowie serca.

  5. Trawa cytrynowa (Cymbopogon citratus): Zawiera olejek eteryczny z głównym składnikiem - citral. Jest stosowana do łagodzenia dolegliwości żołądkowych, działa uspokajająco i może pomagać w zmniejszeniu napięcia mięśniowego.

  6. Kora kasztanowca (Aesculus hippocastanum): Zawiera aescinę, która ma działanie przeciwzapalne i wzmacniające naczynia krwionośne. Wykorzystywana jest głównie w preparatach stosowanych na żylaki i obrzęki kończyn dolnych.

  7. Borówka brusznica (Vaccinium myrtillus): Owoce borówki brusznicy zawierają antocyjany, witaminę C i kwasy organiczne. Mają działanie przeciwutleniające i wspierają zdrowie oczu oraz układu moczowego.

 

Sposób przygotowania:

1 saszetkę herbatki zaparzać w szklance wrzącą wodą, pozostawić pod przykryciem około 10 minut. Zaleca się sporządzanie naparu 3 razy dziennie.

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: