Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Chlorella

Cena:35.00PLN
Netto:28.46PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Chlorella 120 kapsułek

Producent: Soul Farm

 

Chlorella jest jednokomórkową algą słodkowodną, która jest znana z wielu korzystnych właściwości zdrowotnych. Oto kilka z nich:

  1. Bogactwo składników odżywczych: Chlorella jest doskonałym źródłem składników odżywczych, takich jak białko, witaminy (w tym witamina C, witamina B12, witamina E) i minerały (w tym żelazo, magnez, cynk). Zawiera także wysoką zawartość błonnika, co sprzyja trawieniu i zdrowiu jelit.

  2. Detoksykacja organizmu: Chlorella ma zdolność do wiązania się z toksynami, takimi jak metale ciężkie (np. ołów, rtęć) oraz pestycydy, i pomaga w ich eliminacji z organizmu. Może działać jako naturalny oczyszczacz dla wątroby i krwi.

  3. Wspomaganie układu immunologicznego: Zawarte w chlorelli składniki odżywcze mogą wspomagać układ odpornościowy, wzmacniając go i pomagając w zwalczaniu infekcji. Chlorella zawiera również związki o działaniu przeciwzapalnym, które mogą redukować stan zapalny w organizmie.

  4. Przeciwdziałanie starzeniu się: Chlorella zawiera przeciwutleniacze, takie jak chlorofil, witamina C i karotenoidy, które pomagają w zwalczaniu szkodliwych wolnych rodników. Wolne rodniki są odpowiedzialne za proces starzenia się i mogą przyczyniać się do rozwoju różnych chorób. Przeciwutleniacze w chlorelli mogą pomóc w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  5. Wspomaganie trawienia i utrzymania zdrowej wagi: Chlorella zawiera enzymy trawienne, które mogą pomóc w lepszym trawieniu pokarmu i wchłanianiu składników odżywczych. Ponadto, dzięki wysokiej zawartości błonnika, może przyczynić się do uczucia sytości i kontrolowania wagi.

 

Składniki:

Sproszkowaną alga chlorella, pullulan (składnik z którego stworzona jest kapsułka).

Zawartość w jednej kapsułce: chlorella proszek 550mg.
Zawartość w czterech kapsułkach (zalecana maksymalna dzienna porcja do spożycia): chlorella proszek 2200mg.

 

 

Właściwości:

  • Chlorella pyrenoidosa stanowi źródło białka i chlorofilu.
  • Białko stanowi budulec komórek w ludzkim organizmie, natomiast chlorofil korzystnie wpływa na układ trawienny. 
  • Suplement zawiera wyłącznie sproszkowaną algę chlorellę oraz pullulan - składnik z którego stworzona jest kapsułka.

Zalecane dzienne spożycie:

2 kapsułki 2 razy dziennie, obficie popijając wodą.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego i zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Istnieje wiele czynników ryzyka choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub nie wywierać go. 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: