Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Syrop z babki lancetowatej

Cena:32.00PLN
Netto:26.02PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Syrop z babki lancetowatej 250 ml

Producent: Skarby Polesia

 

Babka lancetowata (Plantago lanceolata) to roślina zielna, która jest często używana ze względu na swoje potencjalne właściwości lecznicze. Z jej liści często przygotowywany jest syrop, który może mieć różnorodne zastosowania zdrowotne. Poniżej przedstawiam niektóre z potencjalnych właściwości leczniczych syropu z babki lancetowatej:

  1. Działa przeciwkaszlowo: Syrop z babki lancetowatej może być stosowany jako naturalny środek przeciwkaszlowy, łagodzący podrażnienia dróg oddechowych i pomagający w łagodzeniu suchego kaszlu.

  2. Działa przeciwzapalnie: Babka lancetowata zawiera związki o działaniu przeciwzapalnym, które mogą pomóc w łagodzeniu stanów zapalnych w organizmie.

  3. Wspomaga układ pokarmowy: Syrop może mieć łagodne działanie przeczyszczające i łagodzące problemy żołądkowe, takie jak zaparcia.

  4. Działa antybakteryjnie: Roślina ta zawiera substancje o potencjalnych właściwościach antybakteryjnych, co może pomóc w walce z infekcjami bakteryjnymi.

  5. Lagodzi podrażnienia skóry: Babka lancetowata może być stosowana zewnętrznie jako środek łagodzący podrażnienia skóry, np. w przypadku ukąszeń owadów, oparzeń słonecznych lub łagodnych ran.

  6. Wspomaga gojenie się ran: Niektóre badania sugerują, że babka lancetowata może przyspieszać proces gojenia się ran i uszkodzeń skóry.

  7. Wspomaga układ moczowy: Syrop z babki lancetowatej może mieć działanie moczopędne i wspomagać funkcjonowanie układu moczowego.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: