Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Kora wierzby

Cena:26.00PLN
Netto:21.14PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Kora wierzby 60 kapsułek  550 mg

Producent : Medica Herbs

 

1 kapsułka 1-2 razy dziennie 

 

Kora wierzby, czyli zewnętrzna warstwa tkanki roślinnej pokrywająca łodygę i gałęzie wierzby, ma wiele właściwości, które mogą mieć korzystny wpływ na organizmy ludzkie i zwierzęce. Oto kilka ważnych właściwości kory wierzby:

  1. Lecznicze właściwości przeciwbólowe: Kora wierzby zawiera związki chemiczne, takie jak salicyna, które mają działanie przeciwbólowe. Salicyna jest prekursorem kwasu acetylosalicylowego, który jest powszechnie znany jako aspiryna, popularny środek przeciwbólowy.

  2. Przeciwzapalne działanie: Kora wierzby ma również właściwości przeciwzapalne, co oznacza, że może pomagać w łagodzeniu stanów zapalnych w organizmie. Działa podobnie jak aspiryna, zmniejszając stan zapalny i łagodząc ból.

  3. Łagodzenie gorączki: Ze względu na zawartość salicyny, kora wierzby może być stosowana do obniżania gorączki. Jest to szczególnie przydatne w przypadku gorączki związanej z przeziębieniem, grypą i innymi infekcjami.

  4. Wspomaganie układu trawiennego: Kora wierzby ma właściwości żółciopędne, które mogą pomóc w poprawie trawienia i przyspieszeniu procesu wydalania toksyn z organizmu.

  5. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe: Kora wierzby zawiera związki, które mają działanie przeciwdrobnoustrojowe, zwłaszcza przeciwko bakteriom. Może pomóc w zwalczaniu niektórych infekcji bakteryjnych.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: