Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Krzem organiczny

Cena:23.00PLN
Netto:18.70PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Krzem organiczny 60 kapsułek 350 mg

 

Producent: Medica Herbs

Zalecana porcja do spożycia 1 kapsułka

 

Krzem organiczny, zwany również krzemionką organiczną, to związek chemiczny zawierający krzem i węgiel, który występuje naturalnie w różnych formach. Krzem organiczny z bambusa jest jednym z rodzajów krzemu organicznego, który jest pozyskiwany z bambusa i ma swoje specyficzne właściwości. Oto kilka z nich:

  1. Poprawa zdrowia skóry, włosów i paznokci: Krzem organiczny z bambusa jest często stosowany jako suplement diety, który może przyczynić się do poprawy zdrowia skóry, włosów i paznokci. Może wspomagać produkcję kolagenu, co przyczynia się do utrzymania elastyczności i jędrności skóry oraz wzmacniania włosów i paznokci.

  2. Wzmacnianie kości i stawów: Krzem organiczny może być korzystny dla układu kostnego. Pomaga w wchłanianiu wapnia, magnezu i innych minerałów niezbędnych do budowy mocnych kości. Może również wspierać elastyczność stawów poprzez wzmacnianie tkanki łącznej.

  3. Ochrona przed wolnymi rodnikami: Krzem organiczny jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga zwalczać działanie wolnych rodników w organizmie. Wolne rodniki są szkodliwymi cząstkami, które mogą powodować stres oksydacyjny i przyczyniać się do rozwoju wielu chorób.

  4. Wspieranie zdrowego układu krążenia: Krzem organiczny z bambusa może wspomagać zdrowie układu krążenia poprzez utrzymanie elastyczności naczyń krwionośnych. Elastyczne naczynia krwionośne sprzyjają prawidłowemu krążeniu krwi i mogą zmniejszać ryzyko niektórych chorób serca.

  5. Właściwości detoksykacyjne: Krzem organiczny może mieć działanie detoksykacyjne, pomagając organizmowi w usuwaniu toksyn i metali ciężkich.

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: