Wyszukiwarka
Masz pytanie?

Amigdalina

Cena:25.00PLN
Netto:20.33PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Amigdalina 60 kapsułek 

 

Producent: Medica Herbs

 

Amigdalina, znana również jako witamina B17 lub amygdalina, jest związkiem chemicznym występującym naturalnie w niektórych roślinach.

Gorzkie jądra pestek moreli zawierają w swoim składzie substancję zwaną amigdaliną, która od pokoleń jest wykorzystywana w medycynie naturalnej.

Amigdalina, znana również jako witamina B17 lub laetril, to naturalny związek chemiczny występujący w niektórych roślinach, takich jak pestki moreli, czereśnie, brzoskwinie, jabłka i nasiona niektórych roślin strączkowych. Amigdalina ma kilka właściwości i aspektów, które były badane i omawiane. Przedstawiam kilka z nich:

  1. Analgezyczne właściwości: Amigdalina została badana pod kątem swojego potencjału jako środka przeciwbólowego. W badaniach in vitro i na zwierzętach stwierdzono, że amigdalina może wykazywać działanie przeciwbólowe, choć nie są znane dokładne mechanizmy działania.

  2. Antynowotworowe właściwości: Jedną z najbardziej kontrowersyjnych właściwości amigdaliny jest jej potencjalne działanie przeciwnowotworowe. W niektórych badaniach in vitro stwierdzono, że amigdalina może wykazywać działanie cytotoksyczne wobec komórek nowotworowych. Jednak badania kliniczne nad skutecznością amigdaliny w leczeniu nowotworów u ludzi dostarczyły sprzecznych wyników, a jej stosowanie w celach terapeutycznych nie jest szeroko akceptowane przez medycynę konwencjonalną.

  3. Przeciwzapalne właściwości: Amigdalina wykazuje pewne działanie przeciwzapalne. Badania przeprowadzone na zwierzętach sugerują, że amigdalina może zmniejszać stany zapalne w organizmie poprzez hamowanie produkcji czynników prozapalnych.

  4. Właściwości przeciwbakteryjne: Pewne badania sugerują, że amigdalina może wykazywać działanie przeciwbakteryjne, zwłaszcza wobec niektórych szczepów bakterii.

 

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

 

Składniki

Wyciąg z pestek Prunus armeniaca, inulina, żelatyna (kapsułka).

 

 

 

Komentarze

Komentarze nie muszą być potwierdzane zakupem.
Ale wykrywamy i usuwamy fałszywe treści, gdy je zidentyfikujemy.
Komentarz
Ocena: